New Baltürk Hotel İzmit | Rooms & Rates

Standart Oda

Standart Çift Kişilik Odalarımız misafirlerimize temizliği ve rahatlığıyla sade ve şık bir ortam sunar. Ekonomik konaklamalarınız için tercih edebileceğiniz Standart Odalarımız sigara içilen ve içilmeyen oda tercihinize göre çift kişilik ya da iki ayrı yatak düzeni ile hazırlanabilir. Ücretsiz yüksek hızlı fiber internet (Wi-Fi) erişimi ve uluslararası kanal yayınlarını izleyebileceğiniz LCD Kablo TV ile konforlu bir çalışma ve dinlenme fırsatı sunulmaktadır. Ayrıca odalarda klima, kişisel eşyalarınızı rahatlıkla koyabileceğiniz emanet kasası, çay veya kahve yapabilmeniz için kettle ve buklet malzemeleri bulunmaktadır. Konaklama süresi boyunca günlük yenilenen iki şişe su, çay ve kahve misafirlerimize ikramımızdır.

Comfort Oda

Comfort Odalarımız yenilenen banyosu ve iç dekorasyonu ile temiz, şık ve konforlu bir ortam sunar. Şehir manzarasına sahip fransız balkonu ve şık banyo tasarımıyla keyifli bir konaklama deneyimi yaşatan Comfort Odalarımızı 2 kişilik konaklamalarınızda tercih edebilirsiniz. Çift kişilik ya da iki ayrı yatak düzeni ile hazırlanabilen Comfort Odalarımız sigara içilen ve içilmeyen seçeneklerine de sahiptir. Ücretsiz yüksek hızlı fiber internet (Wi-Fi) erişimi ve uluslararası kanal yayınları ile beraber sevdiğiniz dizi ve filmlerin keyfini çıkartabileceğiniz büyük ekran Smart TV ile konforlu bir çalışma ve dinlenme fırsatı sunulmaktadır. Ayrıca odalarda klima, kişisel eşyalarınızı rahatlıkla koyabileceğiniz emanet kasası, çay veya kahve yapabilmeniz için kettle ve buklet malzemeleri bulunmaktadır. Konaklama süresi boyunca günlük yenilenen iki şişe su, çay ve kahve misafirlerimize ikramımızdır.

Delüks Oda

Deluxe odalarımız en ince detayına kadar yenilenmiş ve değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur. Şehir manzarasına sahip balkonu ve şık ve konforlu tasarımıyla keyifli bir konaklama deneyimi yaşatan Deluxe Odalarımızı ailenizle veya 3 kişilik konaklamalarınızda tercih edebilirsiniz. Çift kişilik ya da iki ayrı yatak düzeni ile hazırlanabilen Deluxe Odalarımız sigara içilen ve içilmeyen seçeneklerine de sahiptir. Ücretsiz yüksek hızlı fiber internet (Wi-Fi) erişimi ve uluslararası kanal yayınları ile beraber sevdiğiniz dizi ve filmlerin keyfini çıkartabileceğiniz büyük ekran Smart TV ile konforlu bir çalışma ve dinlenme fırsatı sunulmaktadır. Ayrıca odalarda klima, kişisel eşyalarınızı rahatlıkla koyabileceğiniz emanet kasası, çay veya kahve yapabilmeniz için kettle ve buklet malzemeleri bulunmaktadır. Konaklama süresi boyunca günlük yenilenen iki şişe su, çay ve kahve misafirlerimize ikramımızdır.

Delüks Jakuzili Oda

Deluxe Jakuzi odalarımız en ince detayına kadar yenilenmiş ve değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur. Şehir manzarasına sahip balkonu, jakuzisi ve şık tasarımıyla konforlu bir konaklama deneyimi yaşatan Deluxe Jakuzi Odalarımızı ailenizle veya 3 kişilik konaklamalarınızda tercih edebilirsiniz. Çift kişilik ya da iki ayrı yatak düzeni ile hazırlanabilen Deluxe Jakuzi Odalarımız sigara içilen ve içilmeyen seçeneklerine de sahiptir. Ücretsiz yüksek hızlı fiber internet (Wi-Fi) erişimi ve uluslararası kanal yayınları ile beraber sevdiğiniz dizi ve filmlerin keyfini çıkartabileceğiniz büyük ekran Smart TV ile konforlu bir çalışma ve dinlenme fırsatı sunulmaktadır. Ayrıca odalarda klima, kişisel eşyalarınızı rahatlıkla koyabileceğiniz emanet kasası, çay veya kahve yapabilmeniz için kettle ve buklet malzemeleri bulunmaktadır. Konaklama süresi boyunca günlük yenilenen iki şişe su, çay ve kahve misafirlerimize ikramımızdır.

House Suit

1+1 daire konseptiyle hazırlanmış 50 metrekare büyüklüğündeki House Suite odalarımız kullanışlı mutfak alanı ve rahatlatıcı atmosferde dekore edilmiş oturma odası ile sizi evinizde gibi hissettirecektir. Odalarımızı maksimum 5 kişilik konaklamalarınıza kadar tercih edebilirsiniz. Çift kişilik ya da iki ayrı yatak düzeni ile hazırlanabilen House Suite Odalarımız sigara içilen ve içilmeyen seçeneklerine de sahiptir. Ücretsiz yüksek hızlı fiber internet (Wi-Fi) erişimi ve uluslararası kanal yayınları ile beraber sevdiğiniz dizi ve filmlerin keyfini çıkartabileceğiniz büyük ekran Smart TV ile konforlu bir çalışma ve dinlenme fırsatı sunulmaktadır. Ayrıca odalarda klima, kişisel eşyalarınızı rahatlıkla koyabileceğiniz emanet kasası, kettle, mutfak gereçleri, yemek servis setleri ve buklet malzemeleri bulunmaktadır. Konaklama süresi boyunca günlük yenilenen iki şişe su, çay ve kahve misafirlerimize ikramımızdır.

Aile Connection Suit

Family Connection Jakuzi Suite odalarımız en ince detayına kadar yenilenmiş ve değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur. Şehir manzarasına sahip balkonu, jakuzisi ve özenle tasarlanmış 2 ayrı yatak odası ile konforlu bir konaklama deneyimi yaşatan Family Connection Jakuzi Suite Odalarımızı ailenizle veya maksimum 5 kişilik konaklamalarınıza kadar tercih edebilirsiniz. Odalarımız çift kişilik ya da iki ayrı yatak düzeni ile hazırlanabilmektedir. Ücretsiz yüksek hızlı fiber internet (Wi-Fi) erişimi ve uluslararası kanal yayınları ile beraber sevdiğiniz dizi ve filmlerin keyfini çıkartabileceğiniz büyük ekran Smart TV ile konforlu bir dinlenme fırsatı sunulmaktadır. Ayrıca odalarda klima, kişisel eşyalarınızı rahatlıkla koyabileceğiniz emanet kasası, çay veya kahve yapabilmeniz için kettle ve buklet malzemeleri bulunmaktadır. Konaklama süresi boyunca günlük yenilenen iki şişe su, çay ve kahve misafirlerimize ikramımızdır.

Aile Suiti

1+1 daire konseptiyle hazırlanmış 50 metrekare büyüklüğündeki Family Suite odalarımız kullanışlı mutfak alanı ve rahatlatıcı atmosferde dekore edilmiş oturma odası ile sizi evinizde gibi hissettirecektir. Odalarımızı maksimum 5 kişilik konaklamalarınıza kadar tercih edebilirsiniz. Geniş yatak odası ve iki banyosu ile aileler için kullanışlıdır. Odalarımız çift kişilik ya da iki ayrı yatak düzeni ile hazırlanabilmektedir. Ücretsiz yüksek hızlı fiber internet (Wi-Fi) erişimi ve uluslararası kanal yayınları ile beraber sevdiğiniz dizi ve filmlerin keyfini çıkartabileceğiniz büyük ekran Smart TV ile konforlu bir dinlenme fırsatı sunulmaktadır. Ayrıca odalarda klima, kişisel eşyalarınızı rahatlıkla koyabileceğiniz emanet kasası, kettle, mutfak gereçleri, yemek servis setleri ve buklet malzemeleri bulunmaktadır. Konaklama süresi boyunca günlük yenilenen iki şişe su, çay ve kahve misafirlerimize ikramımızdır.

Corner Jakuzi Suit

Corner Jakuzi Suite odalarımız en ince detayına kadar yenilenmiş ve değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur. Şehir manzarasına sahip geniş terası, jakuzisi ve özenle tasarlanmış ayrı büyük oturma odası ile konforlu bir konaklama deneyimi yaşatan Corner Jakuzi Suite Odalarımızı ailenizle veya maksimum 5 kişilik konaklamalarınıza kadar tercih edebilirsiniz. Odalarımız çift kişilik ya da iki ayrı yatak düzeni ile hazırlanabilmektedir. Ücretsiz yüksek hızlı fiber internet (Wi-Fi) erişimi ve uluslararası kanal yayınları ile beraber sevdiğiniz dizi ve filmlerin keyfini çıkartabileceğiniz büyük ekran Smart TV ile konforlu bir dinlenme fırsatı sunulmaktadır. Ayrıca odalarda klima, kişisel eşyalarınızı rahatlıkla koyabileceğiniz emanet kasası, çay veya kahve yapabilmeniz için kettle ve buklet malzemeleri bulunmaktadır. Konaklama süresi boyunca günlük yenilenen iki şişe su, çay ve kahve misafirlerimize ikramımızdır.