New Baltürk Hotel İzmit | Rooms & Rates

Standart Oda

Standart Çift Kişilik Odalarımız, misafirlerimize temizliği ve rahatlığıyla güzel bir konfor sunar. Ekonomik konaklamalarınız için tercih edebileceğiniz Standart Odalarımız, hem tek kişilik hem de çift kişilik yatak düzeneklerine göre hazırlanabilir ve tercihinize göre sigara içilebilir veya içilemez seçeneklerine sahiptir. Standart Odalarımızda, ücretsiz fiber hızlı WiFi üzerinden en sevdiğiniz dizileri veya LCD Kablo TV ile uluslararası kanal yayınlarını izleyebilirsiniz

Comfort Oda

Comfort Odalarımız, misafirlerimize temizliği, yenilenmiş banyo ve mobilya takımı, büyük ekran Smart TV'si ile tam anlamıyla ideal bir konfor sunar. Şehir manzarasına sahip fransız balkonu ve şık banyo tasarımıyla Comfort Odalarımızı 2 kişilik konaklamalarınızda tercih edebilirsiniz. Çift kişilik yatak ve iki ayrı yatak düzeni ile hazırlanabilen Comfort Odalarımız sigara içilen/içilmeyen seçeneklerine de sahiptir. Ayrıca, Ücretsiz fiber hızlı WiFi üzerinden oda içerisinde çalışmalarınızı rahatça gerçekleştirebilir, internetten film veya dizi izleyebilirsiniz.

Delüks Oda

Deluks odalarımız, otelimizin yeni hizmete sunmuş olduğu oda tipleridir. Yer zemini, duvar kağıdı ve banyolarına kadar komple yenilenmiştir. Deluks Odalarımız; temizliği, rahatlığı ve balkonu ile misafirlerimize tam anlamıyla ideal bir konfor sunar. Şehir manzarasına sahip balkonu ve şık tasarımıyla Deluks Odalarımızı, çocuklarınız ile birlikte ailenizle, ya da 3 kişilik konaklamalarınızda tercih edebilirsiniz. Hem tek kişilik hem de çift kişilik yatak düzenekleriyle hazırlanabilen Deluks Odalarımız, tercihen sigara içilebilir veya içilemez seçeneklerine de sahiptir. Ayrıca, Ücretsiz fiber hızlı WiFi üzerinden en sevdiğiniz dizileri veya LED Kablo TV ile uluslararası kanal yayınlarını izleyebilirsiniz.

Delüks Jakuzili Oda

Deluks Jakuzili Odalarımız, misafirlerimize temizliği, rahatlığı, balkonu ve jakuzisi ile tam anlamıyla ideal bir konfor sunar. Deluks Jakuzili Odalarımız; yer zemini, duvar kağıdı ve banyolarına kadar komple yenilenmiştir. Şehir manzarasına sahip balkonu ve yenilenmiş jakuzi ve banyo tasarımıyla bu odalarımızı, çocuklarınız ile birlikte ailenizle, ya da 3 kişilik konaklamalarınızda tercih edebilirsiniz. Hem tek kişilik hem de çift kişilik yatak düzenekleriyle hazırlanabilen Deluks Jakuzili Odalarımız, tercihen sigara içilebilir veya içilemez seçeneklerine de sahiptir. Ayrıca, Ücretsiz fiber hızlı WiFi üzerinden en sevdiğiniz dizileri veya LCD Kablo TV ile uluslararası kanal yayınlarını izleyebilirsiniz.

House Suit

1+1 daire konseptiyle hazırlanmış House Suit odalarımız, 50 metrekare büyüklüğü, temizliği ve şıklığıyla sizi evinizde gibi hissettirecektir. Özenle tasarlanmış ayrı oturma odası grubu, büyük ekran LED TV’si ve set üstü ocaklı mutfağı ile uzun konaklamalı misafirler ve geniş aileler için çok kullanışlıdır. House Suit odalarımızı çocuklarınız ile birlikte maksimum 5 kişilik konaklamalarınıza kadar tercih edebilirsiniz. Hem tek kişilik hem de çift kişilik yatak düzenekleriyle hazırlanabilen House Suit Odalarımız, tercihen sigara içilebilir veya içilemez seçeneklerine de sahiptir. Ayrıca, Ücretsiz fiber hızlı WiFi üzerinden en sevdiğiniz dizileri veya LCD Kablo TV ile uluslararası kanal yayınlarını izleyebilirsiniz.

Aile Connection Suit

1+1 daire konseptiyle hazırlanmış Aile Connection Suit odamız, 65 metrekare büyüklüğü, temizliği ve şıklığıyla sizi evinizde gibi hissettirecektir. Aile Suitimiz, balkonu ve jakuzisi ile misafirlerimize tam anlamıyla ideal bir konfor sunar. Özenle tasarlanmış 2 yatak odası, büyük ekran Smart TV'si ile uzun konaklamalı misafirler ve geniş aileler için çok kullanışlıdır. Ayrıca Aile Connection Suitimiz; yer zemini, duvar kağıdı ve banyosuna kadar komple yenilenmiştir. Bağlantılı 2 ayrı yatak odası bulunmaktadır. Bu odamızı çocuklarınız ile birlikte maksimum 5 kişilik konaklamalarınıza kadar tercih edebilirsiniz. Hem tek kişilik hem de çift kişilik yatak düzenekleriyle hazırlanabiilir. Ayrıca bu odamızda, ücretsiz fiber hızlı WiFi üzerinden en sevdiğiniz dizileri veya LCD Kablo TV ile uluslararası kanal yayınlarını izleyebilirsiniz. 

Aile Suiti

1+1 daire konseptiyle hazırlanmış Aile Suiti Odalarımız, 50 metrekare büyüklüğü, temizliği ve şıklığıyla sizi evinizde gibi hissettirecektir. Özenle tasarlanmış ayrı oturma odası grubu, büyük ekran LED TV’si ve set üstü ocaklı mutfağı ile uzun konaklamalı misafirler ve geniş aileler için çok kullanışlıdır. Aile odalarımızı çocuklarınız ile birlikte maksimum 5 kişilik konaklamalarınıza kadar tercih edebilirsiniz. Hem tek kişilik hem de çift kişilik yatak düzenekleriyle hazırlanabilen Suit Odalarımız, tercihen sigara içilebilir veya içilemez seçeneklerine de sahiptir. Ayrıca, Ücretsiz fiber hızlı WiFi üzerinden en sevdiğiniz dizileri veya LCD Kablo TV ile uluslararası kanal yayınlarını izleyebilirsiniz.

Corner Jakuzi Suit

1+1 daire konseptiyle hazırlanmış Corner Jakuzi Suit odamız, 65 metrekare büyüklüğü, temizliği ve şıklığıyla sizi evinizde gibi hissettirecektir. Corner Suitimiz, balkonu ve jakuzisi ile misafirlerimize tam anlamıyla ideal bir konfor sunar. Özenle tasarlanmış ayrı büyük oturma odası grubu, büyük ekran LED TV’si uzun konaklamalı misafirler ve geniş aileler için çok kullanışlıdır. Ayrıca Corner Jakuzi Suitimiz; yer zemini, duvar kağıdı ve banyosuna kadar komple yenilenmiştir. Bu odamızı çocuklarınız ile birlikte maksimum 5 kişilik konaklamalarınıza kadar tercih edebilirsiniz. Hem tek kişilik hem de çift kişilik yatak düzenekleriyle hazırlanabiilir. Ayrıca bu odamızda, ücretsiz fiber hızlı WiFi üzerinden en sevdiğiniz dizileri veya LCD Kablo TV ile uluslararası kanal yayınlarını izleyebilirsiniz.